Zapomniałem hasła Nazwa użytkownika:   Hasło:   Zapamiętaj mnie   Wyślij ponownie e-mail aktywacyjny  

[ View Topic Options ] [ ‹‹ | ›› ]
Autor 
Wiadomość: Brak mocy na benzynie  
 Tytuł: Brak mocy na benzynie
PostNapisane: 10 cze 2019, o 18:51 

Model SAABa: 9-3 2.0T
Cześć wszystkim!

Mam problem z moim saab'em 2.0T 220KM b204e lpg

Samochód stracił bardzo dużo mocy na benzynie gdy wciskam gwałtownie gaz w podłogę to rozpędza się przez chwile jak maluch i tak jedzie gdy turbo zaczyna gwizdać to zaczyna się jako tako rozpędzać. Przy przyśpieszaniu słyszałem nawet jakiś strzał. Wczoraj jeszcze było idealnie samochód na prawdę był żwawy. Dodam, że na lpg jest ok rusza jak ruszał itp. Trochę miałem wrażenie jak by brakowało mu paliwa, więc podjechałem na stacje, zatankowałem i nadal nic.

Nic jeszcze w nim nie ruszałem, planuje wymienić jutro świece choć się domyślam że nie za wiele to pomoże skoro na gazie jest ok.

EDIT: Wsiadłem do samochodu po paru godzinach rozgrzałem go i miał z powrotem pełną moc, po włączeniu klimy traci sporo ale nie jest tak źle jak wtedy kiedy otwierałem ten temat. Może tak być, że intercooler się przegrzał i już nie dawał rady?

Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość Wyślij e-mail  

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]