Zapomniałem hasła Nazwa użytkownika:   Hasło:   Zapamiętaj mnie   Wyślij ponownie e-mail aktywacyjny  

[ View Topic Options ] [ ‹‹ | ›› ]
Autor 
Wiadomość: schematy  
 Tytuł: schematy
PostNapisane: 8 sty 2021, o 15:39 

Model SAABa: 9-5
Mam pytanie.
Ponieważ postanowiłem naprawić mojego sabolota ale też wprowadzić kilka zmian , chciałem poprosić o kilka rad.
Chciałbym po naprawie wymienić fotele i audio. Fotele w elektryce i audio harmana. Mój saabik to wersja linear więc pytanie brzmi. Czy ktoś jest w posiadaniu schematów elektryki w oparciu o które będę mógł przerobić wiązki żeby wszystko śmigało.
Jeden z problemów do naprawy z którym nie mogę sobie poradzić jest stukanie w przednim zawieszeniu. Wymieniłem końcówki drążków, łączniki stabilizatora, sworznie. Byłem na diagnostyce i sprawdziłem sanki, wahacze, amortyzatory na trzepaku wyszły na 74% diagnosta rozkłada ręce bo nie widzi nic co mogłoby stukać a jednak wystarczy drobna nierówność i już napitala. Macie pomysł co to może być?
Jeszcze sprawa radia. Kupiłem już radio kaseta cd ale w moim aucie nie ma wzmacniacza. Czy to radio zagra bez wzmacniacza czy nie i o co chodzi z tym logowaniem radia? Jak to się robi?

Jeszcze takie jedno pytanie. Może ktoś tu jest z łodzi i wie gdzie można wynająć jakiś zamykany garaż żeby podłubać przy aucie??
Będę wdzięczny za odpowiedzi.

Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość Wyślij e-mail  
 Tytuł: Re: schematy
PostNapisane: 11 sty 2021, o 07:15 
Chorąży

Model SAABa: 93 coupe 2.0t
Yaaroslaw napisał(a):
Czy ktoś jest w posiadaniu schematów elektryki w oparciu o które będę mógł przerobić wiązki żeby wszystko śmigało.

Saab WIS lub https://saabwisonline.com
Yaaroslaw napisał(a):
Jeden z problemów do naprawy z którym nie mogę sobie poradzić jest stukanie w przednim zawieszeniu. Wymieniłem końcówki drążków, łączniki stabilizatora, sworznie. Byłem na diagnostyce i sprawdziłem sanki, wahacze, amortyzatory na trzepaku wyszły na 74% diagnosta rozkłada ręce bo nie widzi nic co mogłoby stukać a jednak wystarczy drobna nierówność i już napitala. Macie pomysł co to może być?

Gumy na stabilizatorze, o nich nie wspominałeś.
Yaaroslaw napisał(a):
Jeszcze sprawa radia. Kupiłem już radio kaseta cd ale w moim aucie nie ma wzmacniacza. Czy to radio zagra bez wzmacniacza czy nie i o co chodzi z tym logowaniem radia? Jak to się robi?

Informacje o konfiguracji audio znajdziesz w WIS

Tytuł: Re: schematy
PostNapisane: 12 sty 2021, o 20:28 

Model SAABa: 9-5
Wisa już wyszukałem więc dziękuję.
Gumy na stabilizatorze były sprawdzane . Są już miękkie ale diagnosta uznał że nie wymagają wymiany, natomiast już je kupiłem ale jeszcze nie wymieniłem. Zaparłem się o silnik i szarpałem go w tył i przy tym pojawia się pojedyncze stuknięcie. Zapierając się o błotnik prawy i szarpiąc autem w bok bardziej puka...

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]