Zapomniałem hasła Nazwa użytkownika:   Hasło:   Zapamiętaj mnie   Wyślij ponownie e-mail aktywacyjny  

[ View Topic Options ] [ ‹‹ | ›› ]
Autor 
Wiadomość: Wentylatory SAAB 95  
 Tytuł: Wentylatory SAAB 95
PostNapisane: 30 lip 2019, o 19:35 

Model SAABa: 95
Witam mam takie pytanie, nabyłem swojego pierwszego Saaba za nie duże pieniądze ponieważ jestem młody jakiś wielkich pieniędzy nie miałem a trafiła się okazja. Od kiedy go kupiłem jedyna rzecz która jest uciążliwa i nie może tak być to mianowicie chłodnica. Komuś padł czujnik wentylatorów i przerobił je sobie na krótko jakiś Janusz podobno miało być to tymczasowe. Tylko teraz tu się składa moje pytanie czy to aby na pewno czujnik? Ponieważ jeśli skręcę wentylatory na krótko i chodzą cały czas to temperaturę trzyma 90 stopni i można jedzić czy to w mieście czy to w trasie, a raz stało się tak, że jakoś odczepiły mi się te przewody i temperatura podskoczyła na około nie wiem 100 stopni ale od razu zjechałem i się zatrzymałem. I teraz gdzie tu szukać przyczyny, żeby zrobić to z głową, w sensie znajomy też posiada 95 i ma totalnie odłączone wentylatory i w ogóle mu się nie grzeje nawet przy 30* na dworze czy to w korku czy w trasie i stawia na pompę wody. Jak jest u was wentylatory się załączają i muszę szukać czujnika przy termostacie czy to może cały termostat i jak to powinno w ogóle być, i jak to przerobić teraz żeby było tak jak powinno być może ktoś coś pod powie od czego zacząć i co zrobić pokoleji.

Dodam że to tylko SAAB 95 2.0t automat w gazie.

Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość Wyślij e-mail  

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]