Zapomniałem hasła Nazwa użytkownika:   Hasło:   Zapamiętaj mnie   Wyślij ponownie e-mail aktywacyjny  

[ View Topic Options ] [ ‹‹ | ›› ]
Autor 
 Tytuł: Flansza b2xx + skrzynia BMW
PostNapisane: 29 kwi 2015, o 14:24 

Model SAABa: NG900 2.0Turbo
Witam!
Wzukam rysunku flanszy - adaptera do połączenia silnika b204 ze skrzyniami z bmw.
Generalnie potrzebuję połączyć ten silniczek ze skrzynią rwd - jest bardzo łatwa opcja na skrzynie r28 ale nie jest zbyt wytrzymała.
Skrzynie z bmw są stosunkowo wytrzymałe, kompatybilne ze sobą i bardzo tanie/popularne.
Dodatkowy atut skrzyni bmw to to że mam już przeszczepione tylne zawieszenie do poldona właśnie z bmw i teoretycznie przy odrobinie szczęścia może nawet też wał bez większych przeróbek by pasował.
W temacie o Saabie Coobcia na Streetracing były podawane linki ( http://www.racingforum.pl/index.php?sho ... 944&st=200 ) do takowych adapterów, ale niestety już nie działają.
Może ma ktoś z kolegów coś odpowiedniego, ewentualnie jakieś wiadomości jak to wykonać etc. bo jakoś chciałem uniknąć kombinacji ręcznego pasowania/ rysowania wszystkiego od nowa jeśli było to już kiedyś sprawdzone.
Dzięki!

Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość Wyślij e-mail  
 Tytuł: Re: Flansza b2xx + skrzynia BMW
PostNapisane: 18 sty 2016, o 08:42 

Model SAABa: 900(NG)SE i MV6
Stary temat ale może się nada opinia jeśli nie przekraczasz 400KM to pakuj skrzynie od omegi 3.0v6 spokojnie daje sobie rade i kosztuje 50-150zł do tego nowy olej 75zł w Oplu.
U mnie lata bokiem przy 350KM i nic jej nie jest

Tytuł: Re: Flansza b2xx + skrzynia BMW
PostNapisane: 15 sty 2018, o 08:06 

Model SAABa: 9-5
Witam

Znalazłeś moze gdzieś ten rysunek? Tez potrzebuje taka flansze i nigdzie nie mogę znaleść..

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]