Zapomniałem hasła Nazwa użytkownika:   Hasło:   Zapamiętaj mnie   Wyślij ponownie e-mail aktywacyjny  

[ View Topic Options ] Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7 [ ‹‹ | ›› ]
Autor 
Wiadomość: nawigacja 9-3  
 Tytuł: Re: nawigacja 9-3
PostNapisane: 27 paź 2020, o 22:41 

Model SAABa: 93
Witajcie, przepraszam, jestem świeży tutaj dlatego nie bijcie :)

Odnośnie "OverBurning" można to bez problemowo wykonać, koniecznie trzeba posiadać nagrywarkę LiteOn IHAS-124B z odpowiednio zmodyfikowanym firmware, wtedy można nadpalać płyty. Posiadam dobre duszyczki taki sprzęt, z czasów kiedy na XBox 360 nagrywało się płyty z zabezpieczeniem XGD3. Proszę o PW jak ktoś jest w stanie udostępnić obraz takiej płyty w celach naukowych :)

Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość Wyślij e-mail  
PostNapisane: 11 sty 2021, o 11:38 

Model SAABa: 9-3 II
Witam,
czy ma ktoś jeszcze mapkę z 2015r? Do mojego Saaba 9-3 jest płytka ale, że autko ściągnąłem ze Szwajcarii mam tylko Western Europe i Polski w niej nie ujęli.

marek230482. Niestety na Twoim chomiku pliczek .006 pisze że jest niedostępny. Całą resztę udało mi się pobrać.
Dzięki z góry za pomoc.
Pozdrowionka.

PostNapisane: 13 sty 2021, o 08:32 
Podporucznik

Model SAABa: 9-3
Niestety nie mam żadnej innej kopii mapy (sam już nie używam). Przykre że chomik zawiódł bo jak nie tam to już nigdzie nie da się takich rzeczy przechowywać.
P.S. Ostatnio google zżarło sobie moje mapy/ślady/plany z przed paru lat. Ot tak, bez ostrzeżenia straciłem część historii. Chyba jednak nie jest to takie dobre i najwyższa pora wrócić do konwencjonalnych sposobów przechowywania danych. Mało to. Roczny dysk SSD odmówił współpracy. Gdzie stare poczciwe HDD działają po kilkunastu latach i nigdy problemów nie miałem (bady się trafiały ale nie padał cały dysk).

-------------------------
Rosso Proteo 166 3.0V6 226KM
Saab 9-3 2.8V6 SC aero 250KM MY`07
Saab 9-5 2.3T SC 250KM + wirusik MY`00 zmienia się w 9-5 SS Laser Red MY`01

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 123 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]