Zapomniałem hasła Nazwa użytkownika:   Hasło:   Zapamiętaj mnie   Wyślij ponownie e-mail aktywacyjny  

[ View Topic Options ] [ ‹‹ | ›› ]
Autor 
 Tytuł: Saab 9-5 2.3T Automat 2007r - Anglik
PostNapisane: 13 lis 2017, o 19:10 

Model SAABa: 9-3 2.0T Aero - był
Witam
Nazywam się Marcin, jestem tutaj nowy :) Mam do sprzedania mojego Saab-a 9-5 2007r 2.3T 185 Automat. Jest to Anglik kupiony przeze mnie i zarejestrowany na mnie z pełnym dokumentem V5C + Mot (przeglad) do marca 2018r. Jest to moj 4 Saab a zarazem pierwszy 9-5 :) Auto wygodne, dynamiczne chociaz 9-3 2.0T Aero w manualu było dynamiczniejsze haha. Co do Saaba auto moim zdaniem wygląda bardzo dobrze, blacha wygląda jakby była cała w orginale jedynie delikatnie przedni zderzak przy błotniku minimalnie odstaje ktoś zawadził o niego :/ Jesli chodzi o sprawy mechaniczne to silnik chodzi bardzo cicho, równo nigdzie nie widac zadnych wyciekow, jezdzi na pełnym syntetyku, klima chłodzi, elektryka działa jak należy. Żeby nie było az tak kolorowo do zdrobienia jest wspomaganie a dokladniej pompa jest do wymiany poniewaz na postoju cieżko kręci się kierownicą oraz wyświetla błąd alarmu który jest dezaktywowany.
Jesi ktos będzie zainteresowany chetnie odpowiem na pytania. Zapraszam na ogledziny i jazde probna
Tutaj link do ogłoszenia

https://www.olx.pl/oferta/saab-9-5-2-3t ... nibOS.html

Zapomniałem dodac auto jest w polsce i po wykupieniu ubezpieczenia mozna wracac nim na kolach.

Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość Wyślij e-mail  

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]