Zapomniałem hasła Nazwa użytkownika:   Hasło:   Zapamiętaj mnie   Wyślij ponownie e-mail aktywacyjny  

[ View Topic Options ] [ ‹‹ | ›› ]
Autor 
 Tytuł: Saab 9-3 drugiej generacji, pytania przed zakupem
PostNapisane: 18 cze 2018, o 19:56 

Witam.

Szukam saaba 9-3 drugiej generacji. Koniecznie w benzynie. Ma to być moje drugie auto po nieśmiertelnym golfie 3.
Mam na ten cel 15000 i 5000 na doprowadzenie go do ładu. (wymiana rozrządu, oleju, filtrów, poprawienie tego co będzie w zawieszeniu i zakup pachnącej choinki :) ). Jest sens się z taką kasą rozglądać w ogóle ?

Interesuje mnie przede wszystkim jak kosztowo wygląda wymiana rozrządu ? oraz czy w drugiej generacji konieczne jest do jego wymiany wyciąganie silnika ?
Jakie są inne typowe usterki na które należy patrzeć przy zakupie i rzeczy, które należy wymienić zaraz po ? Da się jakoś sprawdzić moduł CIM przy zakupie nie mając techa ?

Oprócz tego może ktoś wie gdzie jest jakis saab 9-3 drugiej generacji w kwocie do 15000 ?
https://www.otomoto.pl/oferta/saab-9-3- ... Amf3m.html

Tego z ogłoszenia ktoś może przypadkiem zna ? Jestem z Tomaszowa Mazowiekiego i nie chciałbym po niego jechać dalej niz jakieś 150 km

Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość Wyślij e-mail  
 Tytuł: Re: Saab 9-3 drugiej generacji, pytania przed zakupem
PostNapisane: 18 cze 2018, o 20:48 
Podporucznik

Model SAABa: 93 SS 1.8t H.P.
Masz blisko do Levisa, skontaktuj się z nim a napewno coś Ci doradzi. Jeśli będziesz szukał, to polecam coś z pogranicza 2005-2007. Najlepiej przedlift z wnętrzem po lifcie. Co do wersji mocowej 1.8 t 150 PS ( największa szansa na sztywne koło zamachowe) a potem mody. Chyba że póki co na mocy Ci nie zależy to rozejrzeć się za młodszym Vectorem albo za Aero z pogranicza 2003-2004. A to ogłoszenie olej. Jeśli Pani w tym aucie wymieniono świece za 470 zł. To albo są z pozłacanego gównolitu, albo ten kto je wymieniał to oszust. W 6 garowym BMW dobre świece NGK nie przekraczają tej kwoty. Do tego Holandia... duże prawdopodobieństwo, że samochód swoim przebiegiem mógłby już conajmniej raz na księżyc zajechać. Jeśli nie ma pełnej dokumentacji olej to [emoji6]. Koszt wymiany całego rozrządu też kolega Tomasz Ci przedstawi. W tych silnikach robi się to przy około 250 kkm

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Tytuł: Re: Saab 9-3 drugiej generacji, pytania przed zakupem
PostNapisane: 18 cze 2018, o 20:56 

Na mocy mi nie zależy. Standardowy silnik i jego moc mi wystarczą w zupełności. Dzięki za rady

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]