Zapomniałem hasła Nazwa użytkownika:   Hasło:   Zapamiętaj mnie   Wyślij ponownie e-mail aktywacyjny  

[ View Topic Options ] Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 [ ‹‹ | ›› ]
Autor 
Wiadomość: Mercedes Benz W210 E420  
 Tytuł: Re: Mercedes Benz W210 E420
PostNapisane: 18 lis 2019, o 20:16 
Plutonowy

Model SAABa: Mercedes-Benz E420
Spalanie zupełnie mnie już nie przeraża, bo przeróbka na gaz zwróci mi się w 10 miesięcy. Nie oczekiwałem, że będzie palić 10 litrów po mieście, bo ani w jednym ani drugim paliwie to nie jest możliwe.
Dużo łatwiej jest mi znaleźć człowieka, co nie kręci nosem na obsługę samochodu i nie jestem skazany na jednego mechanika, który ma serwis Saaba a nie ogarnia, że wymiana gum w zawieszeniu w 9-5 to sporo roboty mimo, że sam takiego ma. Nie przekonuję nikogo przecież, że kupiłem igłę bez wkładu, która daje tylko frajdę i żadnego wkurwu, bo świecące do czerwoności tarcze hamulcowe widziałem pierwszy raz na własne oczy i to właśnie w tym samochodzie. Urok leciwych aut, choć pewnie gdybym miał hajs żeby kupić nowe, to i tak wolałbym kupić stare ^^

-------------------------
Kto mieszka z kobietą, ten się w cyrku nie śmieje.

Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość Wyślij e-mail  
 Tytuł: Re: Mercedes Benz W210 E420
PostNapisane: 4 gru 2019, o 21:37 
Plutonowy

Model SAABa: Mercedes-Benz E420
Hamulce zrobione, przewody wymienione.
Obecnie w pokoju spore pudło sygnowane logiem i opisem marki, a w nim wszystko co potrzebne do wymiany oleju w skrzyni oraz uszczelnień i wszelkich dupereli "przyokazjonalnych".

-------------------------
Kto mieszka z kobietą, ten się w cyrku nie śmieje.

Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość Wyślij e-mail  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 82 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]