Zapomniałem hasła Nazwa użytkownika:   Hasło:   Zapamiętaj mnie   Wyślij ponownie e-mail aktywacyjny  

[ View Topic Options ] Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9 [ ‹‹ | ›› ]
Autor 
Wiadomość: 9-5 B205E 1998r  
 Tytuł: Re: 9-5 B205E 1998r
PostNapisane: 15 maja 2019, o 15:24 
Starszy Kapral

Model SAABa: 9-5 OG
Wyjątkowo nie mam o czym nowym pisać, bo większych zmian nie odnotowano.
Wczoraj okrągłe 333333km przebiegu pękło, nawet nakręciłem filmik uwieczniający chwilę :D
Dodatkowo klimatyzacja została sprawdzona przed sezonem, chłodzi, jest gitara. Czeka mnie wymiana przednich tarcz hamulcowych, bo biją przy hamowaniu, a nie mają wielkiego przebiegu...nieuważne zatrzymanie z gorącego w zimnym i taki efekt, cóż.
Zaskakujące jest to, że regularnie wpinam ELM i odpalam Torque, a tam brak błędów. Nie wiem czy komunikacja informująca o nich się zepsuła, czy po prostu faktycznie wreszcie go wyleczyłem z dolegliwości xD
Dodatkowo zmieniłem olej, tym razem Motul 6100 10W40. Przy tym przebiegu uznałem, że pora odejść od 5W50 i przejść na coś innego.

-------------------------
Kto mieszka z kobietą, ten się w cyrku nie śmieje.

Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość Wyślij e-mail  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 161 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]