Zapomniałem hasła Nazwa użytkownika:   Hasło:   Zapamiętaj mnie   Wyślij ponownie e-mail aktywacyjny  

[ View Topic Options ] [ ‹‹ | ›› ]
Autor 
 Tytuł: Gdzie naprawić elektronikę Saaba w Lublinie?
PostNapisane: 4 sty 2017, o 16:26 

Model SAABa: 9-3
Witam, saabowiczów.
Omawiany model: Saab 9-3, 2008r, Vector. 2.0t 150km BioPower.

Kupiłem Saaba ponad rok temu i nadal borykam się z "denerwującymi" mnie dolegliwościami w elektronice.:
1. Nie działa mi czujnik deszczu, jest włączony tryb awaryjny czyli czasowe włączanie na które nie mam wpływu. Co za tym idzie jeśli pada to mogę ustawić sobie jedynie na ciągły ruch wycieraczek albo najczęściej muszę sobie sam włączać każdy ich ruch.... Czujnik używany zakupiłem w Dobroskoku i został wymieniony w Saabixie ale nadal nie działa. Poprzedni czujnik wykazywał błąd komunikacji na Tech2 w Saabgarage.

2. Mam automatycznie ściemniające się lusterko wewnętrzne, ale również według mnie ono nie działa poprawnie. Bynajmniej ja tego ściemniana obrazu nie zauważam i nieraz w nocy muszę je odchylać żeby nie raziło po oczach....

3. Ktoś w Lublinie zajmuje się podgrzewaniem foteli? Ta funkcja również nie działa.

Myślę że wszystko jest do naprawy....

4. Klimatyzacja również nie działa bo muszę wymienić chłodnicę klimy (nabijałem już 2 razy na darmo i wszystko uciekło).... Tylko że jest ten problem że nawet nie wiadomo jaką chłodnicę klimatyzacji muszę kupić do tego modelu.

Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość Wyślij e-mail  

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]