Zapomniałem hasła Nazwa użytkownika:   Hasło:   Zapamiętaj mnie   Wyślij ponownie e-mail aktywacyjny  

[ View Topic Options ] Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8 [ ‹‹ | ›› ]
Autor 
 Tytuł: Re: SAAB 9-3X 2.0T XWD 240hp by Hirsch Myslenice
PostNapisane: 17 kwi 2018, o 09:26 
Podporucznik

Model SAABa: 9 5 2,3t
Potrafiłem mieć pół baku dwu miesięcznej PB i mieć dziwną pracę na PB, jechałem na stację po czyścik, wlewałem go i przelewałem PB z dystrybutora za 10zł...czy pod domem wlać czyścik i z bańki trochę przelać PB. Zawsze pomagało. Autorytetem mechaniki nie jestem, ale wiem że PB w 6mc potrafi się zestarzeć i wiem że pod koniec "kuracji" (to samo paliwo w baku) było lepiej. Nie róbmy gównoburzy, racji najmojszej i najracjonalniejszej komuś w wątku, z tego że ja zaakceptuję spalenie z 0,5l PB (wg mojego dotrysku) na 100km - dokładam ok 1,5zł dla wtrysków a wy nie...tak samo jak z dystansami, ktoś się cieszy że rozstaw o 6cm poszerzył i lepiej zakręty bierze a ja bym się martwił że o 3cm geometrie zawieszenia zmieniłem. Wolnoć Tomku w swoim autku ;)

-------------------------
Saab 95 2,3T manual
Jaguar xjr 4,0 Supercharged manual
Honda CBR 900RR sc33
Peugeot J5 kamper - w skrócie parch
Projekt biłła - w trakcie realizacji
a plany rosną...

Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość Wyślij e-mail  
 Tytuł: Re: SAAB 9-3X 2.0T XWD 240hp by Hirsch Myslenice
PostNapisane: 17 kwi 2018, o 12:13 
Starszy Sierżant

Model SAABa: 9-5
Też mam chyba problem z zabrudzonym wtryskiem/wtryskami benzynowymi. Zawsze na zimno "przycinają się" i silnik chodzi nierówno.
Nie jest to kwestia regulacji. Pomaga wlanie czyścika, albo dłuższa jazda na benzynie.
Powinienem wyjąć wtryskiwacze i je wyczyścić, ale nie bardzo mam kiedy.
Problem jest mniejszy w zimie, kiedy dłużej pracują.

Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość Wyślij e-mail  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 142 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]