Zapomniałem hasła Nazwa użytkownika:   Hasło:   Zapamiętaj mnie   Wyślij ponownie e-mail aktywacyjny  

[ View Topic Options ] [ ‹‹ | ›› ]
Autor 
 Tytuł: Dobór głośników pod samo radio, przednie drzwi. Polift
PostNapisane: 13 sty 2019, o 00:55 

Model SAABa: 9-3 2008r
Siema. Mam wersję audio "premium" 70 i planuje wrzucic coś w przednie drzwi. Zależy mi na tym żeby cały zabieg był możliwie jak najprostszy. Bez wzmacniacza czy tam zmiany radia mega efektu nie będzie i na to nie licze, chodzi o coś co zagra w miarę normalnie. Czy możecie polecić jakieś głośniki? Czy radio da sobie radę z sześcioma głośnikami? Czytałem dosyć sporo na ten temat i wszędzie przewijają się głośniki gms ale te są praktycznie nie do kupienia. Po montażu głośników w drzwiach napewno będę chciał wymienić resztę.

Wysłane z mojego VTR-L09 przy użyciu Tapatalka

Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość Wyślij e-mail  
 Tytuł: Re: Dobór głośników pod samo radio, przednie drzwi. Polift
PostNapisane: 13 sty 2019, o 20:41 

Model SAABa: 9-3 SportKombi 1.8t
w polifcie nie bylo wersji premium70. Polift czyli od rocznika 2007 audio zaczyna sie na Premium 150 sound system>Prestige 300 sound system>Bose® sound system>Bose® surround system. Premium70 jest z ICM 1 od 2002 chyba. I jeśli masz premium70 to nawet nie zaczynaj :D albo rób całośc. Mam polifta z premium150 i sama wymiana głosników w drzwiach na DLS mc 6.2 nic nie dała a nawet pogorszyła bo wzmacniacz oryginalny ustawiony jest na inne czestotliwości. Oryginalnie wzmacniacz daje bass do drzwi a średnie i wysokie pod szybe czyli tweetery dostawly sygnal srednich tonów. Dopiero po wstawieniu wzamcniacza, zwrotnic i wygrzaniu głośników zaczeło brzmieć nawet nie jak prestige a ultra prestige :D

Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość Wyślij e-mail  

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]