Zapomniałem hasła Nazwa użytkownika:   Hasło:   Zapamiętaj mnie   Wyślij ponownie e-mail aktywacyjny  

[ View Topic Options ] [ ‹‹ | ›› ]
Autor 
Wiadomość: Kanciarz z SAAB HOME  
 Tytuł: Kanciarz z SAAB HOME
PostNapisane: 29 wrz 2019, o 19:25 

Model SAABa: 9-3 2.0t kombi
Nie wiem, czy dobry dział, ale chciałbym zamieścić małe ostrzeżenie odnośnie sprzedawców części używanych do naszych Saabów. Chodzi mi o firmę SAAB HOME z Ratoszyna Pierwszego w lubelskim. Może ktoś miał z nimi styczność i jest zadowolony, aczkolwiek ja uważam, że traktują klienta jak frajera, którego można oskubać z kasy. Jakiś miesiąc temu kupiłem od nich (poprzez ogłoszenie na OLX) komplet hamulców tylnych do 9-3, wentylowanych. Zestaw miał być kompletny, czyli tarcze,klocki,jarzma, zaciski oraz osłony tarcz. Towar dotarł niekompletny, brakowało osłon tarcz, jak też zaciski miały tłoczki o różnej średnicy, czyli jeden 40 mm, drugi 38 mm. Skontaktowałem się z nimi, gość powiedział, żeby odesłać zacisk, który chcę wymienić i przyśle prawidłowy wraz z osłonami, o których ponoć zapomniał. Wysłałem zacisk i po tym fakcie kontakt się urwał. Przez prawie tydzień żadnego sygnału, że coś wysłał. Ponieważ sam nie miałem możliwości, przez prawie dwa tygodnie moja żona go nękała wydzwanianiem. Dwa razy łaskawie odebrał. Za pierwszym razem powiedział,że ma przygotowane do wysyłki, za drugim razem, że wysłał, co oczywiście było bujdą na resorach. Od dwóch tygodni nie odbiera wcale telefonów od nas. W chwili obecnej zostałem z dwiema używanymi tarczami, klockami, które nadają się tylko do śmieci oraz jednym zaciskiem, który wymaga regeneracji. Cała impreza z wysyłkami kosztowała mnie prawie 4 stówy. Także ten... Dałem się zrobić jak małe dziecko, a wszystko przez to, że kupno nowych zacisków ,jarzm, itd. wyniosłoby w granicach 1800, a człowiek chciał zaoszczędzić. Sorry za taki długi wywód, ale chciałbym ostrzec innych, aby uważali, od kogo chcą kupować...

-------------------------
Szybki, choć nie wygląda...

Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość Wyślij e-mail  
 Tytuł: Re: Kanciarz z SAAB HOME
PostNapisane: 29 wrz 2019, o 20:45 
Szeregowy

Model SAABa: 9-3 SS 2,0t ASB
Brałem od niego kilka rzeczy, i złego słowa nie powiem.
Jak mówi przysłowie, co drugi głupi ma szczęście :)

Żarcik, żeby nie było ;)

9-3 II 2,0t SS ASB 2003r.

Tytuł: Re: Kanciarz z SAAB HOME
PostNapisane: 30 wrz 2019, o 20:21 

Model SAABa: 9-3 2.0t kombi
Obrazić się nie obrażę. Jednak przyznasz, że nie jest przyjemnie zostać bez kasy i tego co się kupiło.

Szybki, choć nie wygląda...

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]